Usługi elektryczne Instalacje elektryczne

Instalacje i usługi elektryczne

Wykonujemy nasze usługi elektryczne zarówno dla osób prywatnych jak i dla firm. Projektujemy i realizujemy instalacje elektryczne dla mniejszych i większych inwestycji o różnej konfiguracji sieci. Instlacje wykonujemy w pełnym zakresie działań, od wykonania przyłącza energetycznego do uruchomienia instalacji elektrycznej w budynku. Podejmyjemy się zadań z zakresu modernizacji bądź też usprawnienia działania istniejących już instalacji elektrycznych. Nasz szeroki wachlarz usług uzupełniamy również o pomiary elektryczne, wykonywanie instalacji odgromowych, czy konserwację urządzeń elektrycznych.
pomiary elektryczne

Pomiary elektryczne

Rozwiązania. Planując inwestycję, w skład której wchodzi wykonanie instalacji elektrycznej, jej remont bądź modernizacja, wykonanie przyłącza lub inne prace z zakresu elektroinstalacji skonsultuj się z nami.

więcej
usługi elektryczne

Usługi elektryczne

Doświadczenie. Dzięki fachowej wiedzy połączonej z wieloletnim doświadczeniem wykonujemy usługi elektryczne z należytą starannością, dbałością o szczegóły i z naciskiem na jak najlepszy efekt końcowy.

więcej
Szybki kontakt Zobacz realizacje

+48 692 442 653

więcej
Realizacja SINTE